---CO TYDZIEŃ DOSTAWY --pon.-pt. 9:00-17:00, sobota 9:00-15:00, niedzielę i święta - nieczynne

Menu

Transport

Ofertę naszej firmy uzupełniają usługi transportowe. Zajmujemy się nie tylko transportem domków holenderskich i domków angielskich, przyczep kempingowych, samochody ale również przewozimy inne ładunki przestrzenne, takie jak na przykład: zbiorniki, okna, skrzynie, kontenery budowlane, wszelkiego rodzaju pojazdy, maszyny, łodzie, maszty itp.

Jesteśmy w posiadaniu odpowiednich uprawnień, licencji, zezwoleń  i ubezpieczeń, umożliwiających nam realizowanie zleceń w zakresie krajowego, jak i międzynarodowego przewozu zarówno w kraju jak i za granicą. Wszystkie koszty ustalane są indywidualnie. Firma nie świadczy usług dźwigowo – montażowych.Niewątpliwie ogromnym plusem naszej oferty jest atrakcyjna cena, a przy tym gwarancja fachowej obsługi. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Właśnie spełniłeś swoje marzenie o zakupie mobilnego domu na kółkach, dzięki któremu zwiedzisz najpiękniejsze zakątki Europy? Gratulujemy odważnej decyzji! Ze swojej strony zapewniamy profesjonalny i terminowy transport domków holenderskich oraz przyczep kempingowych na wskazany adres. Realizujemy zlecenia zarówno w zakresie krajowego, jak i międzynarodowego przewozu, gwarantując atrakcyjne ceny i wsparcie na każdym etapie współpracy. Kompleksowa obsługa naszych klientów nie byłaby jednak możliwa bez posiadanych zezwoleń, licencji, ubezpieczeń i innych niezbędnych uprawnień. Chcesz poznać szczegóły oferty? Skontaktuj się z nami już dziś!

Transport przyczepy kempingowej lub domku holenderskiego? Z nami to możliwe!

Wiemy, że przewóz tego typu załadunków wiąże się z licznymi wyzwaniami, którym staramy się za wszelką cenę sprostać. Konieczne jest odpowiednie zabezpieczenie konstrukcji, głównie ze względu na ograniczony sposób manewrowania pojazdem. Transport przyczepy kempingowej czy domku holenderskiego musi zostać staranie zaplanowany, z uwzględnieniem miejsca docelowego. Droga do prywatnych posesji i działek nierzadko wiedzie przez wąskie i trudne dla samochodów ciężarowych trasy.

Ogromne znaczenie dla powodzenia przedsięwzięcia ma również doświadczenie. Tak się składa, że nasza ekipa od lat realizuje transport domków holenderskich, przyczep kempingowych, a także samochodów i innych ładunków przestrzennych (kontenerów budowlanych, zbiorników, masztów, łodzi, skrzyń itp.). Dysponujemy pojazdami o odpowiednim udźwigu i wytrzymałości na intensywne użytkowanie.

Jak zlecić transport domków holenderskich?

Nie lubisz ograniczeń w podróżowaniu? Cenisz sobie wolność wyboru miejsca do życia? Jeżeli wybrałeś już swój wymarzony domek holenderski lub przyczepę kempingową, jesteś o krok od przeniesienia się w bardziej dogodną lokalizację bądź wyruszenia na upragniony wyjazd. Potrzebujesz tylko profesjonalnej usługi transportowej. Już dziś skontaktuj się z naszymi ekspertami mailowo bądź telefonicznie w celu uzyskania więcej informacji na temat współpracy.

Witamy na nowej stronie!