---CO TYDZIEŃ DOSTAWY --pon.-pt. 9:00-17:00, sobota 9:00-15:00, niedzielę i święta - nieczynne

Menu

Przyczepy campingowe

Ilość sypialni:

Długość:

Szerokość:

Filtruj

Ilość sypialni:

Długość:

Szerokość:

Oferujemy przyczepy campingowe w wyjątkowo korzystnych cenach. Proponowane przez nas modele są przystosowane do zamieszkania i podróżowania, dzięki możliwości doczepienia do pojazdu silnikowego z wykorzystaniem haka. Przemierzanie kolejnych kilometrów i przystawanie na specjalnych polach stanowią jedna z zalet karavaningu. Atutem posiadania rozłącznej przyczepy campingowej jest natomiast możliwość korzystania z pojazdu oraz zaplecza mieszkalnego zupełnie niezależnie.

Dostępne w naszej ofercie rozwiązania różnią się wielkością oraz standardem wykończenia. Proponujemy egzemplarze, posiadające podstawowe wyposażenie i dostarczające fundamentalne wygody w czasie podróżowania, tj. łazienka, łóżko, kuchenka, zlewozmywak, własne zasilanie. Dostarczamy modele ze starszych roczników w bardzo dobrym stanie technicznym.

Idea karavaningu zakłada brak jakichkolwiek ograniczeń. Jak to możliwe? Mobilny dom na kółkach łączy wygodę z niezależnością. Pozwala przemierzać setki kilometrów w komfortowych warunkach, niezależnie od celu wyprawy. Nic więc dziwnego, że przyczepy kempingowe to popularne rozwiązanie wśród miłośników podróżowania na własnych warunkach. Właśnie z myślą o osobach chcących odwiedzać kolejne punkty na mapie powstała nasza oferta. Prowadzimy sprzedaż modeli w pełni przystosowanych do zamieszkania, z zapleczem oraz hakiem przeznaczonym do doczepienia pojazdu silnikowego.

Nasi klienci mają do wyboru przyczepy kempingowe w różnym standardzie wykończenia, w zależności od indywidualnych potrzeb i budżetu. Każdy model dostępny w naszej ofercie posiada podstawowe wyposażenie, na które składają się: aneks kuchenny, łazienka, sypialnia, własne zasilanie oraz ogrzewanie. Nawet egzemplarze pochodzące ze starszych roczników znajdują się w bardzo dobrym stanie technicznym. Za pomocą specjalnego filtra możesz wybrać interesujące Cię parametry (szerokość, długość) oraz zakres cen.

Przyczepy kempingowe na sprzedaż – dlaczego to dobra inwestycja?

Kto z nas choć raz nie marzył o spontanicznych wakacjach, przemierzając bezkresne drogi w poszukiwaniu niezapomnianych przygód? Koniec z odkładaniem życia na później! Masz przed sobą niepowtarzalną okazję, aby zorganizować najlepszy wypoczynek dla swojej rodziny. Urlopowicze, fani aktywnego wypoczynku, amatorzy podróżowania – wszyscy szukają sposobu, aby oderwać się od rzeczywistości i ruszyć w drogę, nie oglądając się za siebie. Wybierz jeden z interesujących Cię modeli przyczepy kempingowej, spakuj walizki i ciesz się wolnością!

Zależy Ci na niczym nieskrępowanym komforcie podróżowania? Sprawdź nasze przyczepy kempingowe na sprzedaż! Zapewniają doskonałą wygodę nawet podczas najdłuższej wyprawy. Wyróżniają się kompleksowym wyposażeniem, w pełni dopasowanym do indywidualnych potrzeb. To doskonałe rozwiązanie zarówno dla rodzin i grup znajomych, jak również par i podróżujących solo. Masz dodatkowe pytania? Chętnie przedstawimy szczegóły oferty!

  • Sypialnie

  • Łazienka

  • Aneks
    kuchenny

  • Ogrzewanie

Witamy na nowej stronie!