Masz pytanie? Zadzwoń! 604 787 269      46 833 33 46
Jak do nas trafić?

ul. Feliksów 45, 96 - 100 Skierniewice

Pon - Pt. 9 - 18 | Sobota 9 - 16 | Niedziela 10 - 15

 • Bezpośredni importer domków i przyczep

  Bezpośredni importer domków i przyczep

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

  CO TYDZIEŃ NOWE DOSTAWY !!!

   

 • Bezpośredni importer domków i przyczep

  Bezpośredni importer domków i przyczep

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

  CO TYDZIEŃ NOWE DOSTAWY !!!

   

Witamy na stronie domkiholenderskie5.pl

Sprzedajemy używane przyczepy campingowe oraz domki holenderskie i angielskie. Działamy w branży sprzedaży od 1994 roku, świadcząc nieprzerwanie wysokiej jakości usługi i dostarczając najlepsze możliwe rozwiązania. W ciągu minionych lat zdobyliśmy wiedzę oraz doświadczenie, które pozwoliły nam osiągnąć wysoką pozycję wśród firm świadczących podobne usługi. Tym, co nas wyróżnia są atrakcyjne ceny, a dostępne tanie domki odznaczają się bardzo dobrym stanem technicznym oraz estetycznym wyglądem wnętrz i na zewnątrz.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i do odwiedzin naszej siedziby w Skierniewicach. Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów przez siedem dni w tygodniu. Mogą Państwo sami ocenić naszą ofertę, oglądając poszczególne modele na żywo. Posiadamy wszystkie wymagane zezwolenia co również ma znaczący wpływ na poziom wykonywanych usług.

domki-slide1Od 1994 roku firma zajmuje się sprzedażą używanych domków holenderskich,domków angielskich oraz przyczep kempingowych. Istniejemy na rynku ponad 10 lat, co wraz z rosnącą jakością towaru i obsługi pozwoliło naszej firmie uzyskać bardzo dobrą pozycję na polskim i zagranicznym rynku wśród prężnie działających i liczących się firm. Nasza oferta jest ciągle wzbogacana o nowe produkty i usługi np. transport-domków, maszyn, samochodów, łodzi itp, których wybór już w tej chwili jest bardzo bogaty. Posiadamy wszystkie wymagane zezwolenia co również ma znaczący wpływ na poziom wykonywanych usług.